flora vista mini logo

Flora Vista, yükselen yerleşim birimi İnegöl’de yeni, yeşil , ferah ve huzurlu bir konut üretimi anlayışıyla inşa ediliyor. Yerleşim alanının %80’e yakını yeşil alanlardan oluşan Flora Vista, aileniz için sağlıklı aktivite alanları sunarken, kusursuz manzaraya sahip geniş balkonlu daireleriyle bahçe ferahlığını evinizin içine taşıyor.

3+1 175 m2 ve 4+1 210 m2 boyutlarında 2 tip olarak projelendirilen 4 bloktaki toplam 80 dairenin tamamı akıllı ev konseptinde tasarlandı. Her komutunuza sorunsuz uyan, evinizin dışındaki herhangi bir noktadan ısıtma, soğutma ve güvenlik opsiyonlarını yönetebileceğiniz yeni nesil teknolojik sistemleri ile artık aklınız evde kalmayacak.

Flora Vista 7/24, teknolojik altyapı ile donatılmış güvenlik hizmeti ile size ve ailenize daha huzurlu bir hayat sunarken, yeşil aktivite ve çocuk oyun alanlarından uzakta planlanmış geniş otopark çözümleriyle çocuklarınızın daha güvenli ve sağlıklı zaman geçirmelerine olanak sağlayan bir yapıda tasarlanmıştır.

Hayatın yoğun karmaşasına evinizde olduğunuz süre boyunca mola vermek adına Flora Vista bünyesinde hamam, sauna, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sosyal tesis ve cafeler yer almaktadır. Bu sayede gereksinim duyduğunuz fiziksel aktivitelere evinizin bir adım ötesinde ulaşırken, iç açıcı bahçe peyzajının ortasında konumlanmış sosyal alanlarda keyifle zaman geçirebilirsiniz.

ADRES